Proč Plantune

Online systém pro prediktivní plánování výroby Plantune vždy rozpozná a navrhne nejefektivnější cestu ke spokojeným zákazníkům. Výrobní ředitel má při využití Plantune neustále k dispozici detailní analýzu aktuálních front práce, v kterémkoli okamžiku mu totiž systém nabízí odpovědi na otázky:

Co dělat teď a co potom?
Která zakázka hoří a co naopak počká?
V jakém termínu bude možné za dodržení navrženého ideálního postupu dodat zakázku klientovi?

Moderní APS (advanced planning and scheduling = pokročilé plánování a rozvrhování) řešení Plantune využívá moderní technologie cloudových online služeb. Díky tomu dokážeme dosáhnout výjimečně rychlého, efektivního a cenově dostupného systému, který svým uživatelům nabízí sofistikovanou a komplexní funkčnost, jenž nevyžaduje nákladnou implementaci a složité, mnohdy až několikaměsíční nastavování. Plantune můžete začít používat takřka okamžitě. Zaregistrujte se a vyzkoušejte sami naše bezplatné demo.

„APS je nástroj budoucnosti všech výrobních firem v ČR. Tato technologie disponuje tou jedinečnou vlastností, že návratnost investice je několik málo měsíců. V nejvyspělejších průmyslových zemích se neplánuje jinak než pomocí APS.”

Pavel Šťovíček, investor
Výroba včas, rychle a efektivně

Výroba včas, rychle, efektivně

Systém včasného varování

Štíhlé řízení snadno

Rádce pro Vaši výrobu

Řízení výroby tahem

Materiál objednáváte Just in time

Objednávky materiálu just in time

Vždy budete vědět, kudy dál

Víte, zda splníte dané sliby

Jasný přehled o kapacitách

Víte, zda kapacita dostačuje

Řekli o nás

"APS je nástroj budoucnosti všech výrobních firem v ČR. Tato technologie disponuje tou jedinečnou vlastností, že návratnost investice je několik málo měsíců. V nejvyspělejších průmyslových zemích se neplánuje jinak než pomocí APS. "

Pavel Šťovíček

Pavel Šťovíček
investor v oblasti IT

"Se systémem Plantune dokážeme dnes reagovat na zítřejší problémy. Plantune dokáže v reálném čase navrhnout i takové varianty výroby, které by člověk v tak krátkém čase promyslet nedokázal. Ale především: dovedeme plánovat a tedy i vyrábět větší objem výroby. "

Jiří Škoda

Jiří Škoda
Jiří Škoda, zlepšovatel procesů
Dřevozpracující družstvo Lukavec

Všechny reference
Zobrazit FAQ