Jak to funguje

Plantune je online systém prediktivního plánování výroby, který za využití dat z klientského ERP analyzuje aktuální fronty práce a v každém okamžiku nabízí detailní informace o nejlepší možné cestě k přislíbenému cíli.

  • Rychlý a specializovaný analytický nástroj
  • Simulace a optimalizace
  • Několik úrovní analýzy a prezentace výstupů: přehledové shrnutí i expertní vizualizace
Vyzkoušet zdarma
placeholder

Výrobu trápí otázky, Plantune poskytne odpovědi

Systém Plantune pomáhá výrobním firmám nacházet odpovědi na zásadní otázky zakázkové výroby. Jednoduchý čtyřstupňový provozní model zajistí, že jsou Vám aktuální rady k dispozici vždy včas a odkudkoli .

  1. Plantune je provozován jako cloudová služba, a proto je dostupný všude, kde disponujete připojením k internetu
  2. Vaše IT zajistí, že se do našeho systému dostanou prostřednictvím několika jednoduchých tabulek všechna potřebná data z Vašeho ERP
  3. Sofistikovaně optimalizačně-simulační algoritmy automaticky spočítají za dané situace nejlepší možný průběh výroby
  4. Na jeho základě potom Plantune připraví odpovědi na Vaše otázky a zpřístupní je pomocí zabezpečené webové aplikace

Technická funkčnost

Plantune využívá moderní technologické řešení tzv. cloudových služeb. Veškerá časově a komputačně náročná analýza Vašich dat probíhá na serverech společnosti Insophy a uživateli tak nevznikají žádné nové náklady na pořízení robustního počítačového vybavení. Jednoduše se přihlásíte do online systému a v něm už budete mít k dispozici vše potřebné.

placeholder

Data pro Plantune

Pro optimální fungování všech analytických nástrojů potřebuje Plantune řadu vstupních informací o Vaší výrobě a aktuálních zakázkách. Díky vytvořenému standardizovanému převodnímu formátu dokáže systém snadno získat data z Vašeho ERP, ať už používáte jakékoli. Jsme totiž přesvědčeni, že má-li Vám systém pomáhat, nesmí Vám potíže přidělávat náročným, leckdy i několikatýdenním nastavováním kompatibility.

placeholder